MECLİS KATİPLERİ

1-Sultan TUZLACI(Asil)
2-Mustafa AKKAYA(Asil)
3-Hasan Ali KARAMAN(Asil)
4-Hasan BOYACI(Yedek)
5-Ethem İNAL(Yedek)
6-Reyhan KÜÇÜKBAY(Yedek)

KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ

1-Ibrahim Ulaş POLAT(Asil)
2-Erbay KARA(Asil)
3-Pınar USLU(Asil)
4-Mehmet ARICI(Asil)
5-Cevdet ÇAYIR(Yedek )
6-Hasan Ali KARAMAN(Yedek)

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ÜYELERİ

1-Öget Nevin CÖCEN(Asil)
2-Cesim ÇELİK(Yedek)

DENETİM KOMİSYONU

1-Gülgören Ersoy ÖCAL
2-Erdoğan ÇİCEK
3-Mustafa AKKAYA
4-Ethem İNAL
5-Özen KIZILIRMAK

KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

1-Sultan TUZLACI(Başkan)
2-Ethem İNAL
3-Pınar USLU
4-Veysel ÖZKAN
5-Reyhan KÜÇÜKBAY

KENT YENİLEME KOMİSYONU

1-Erdoğan ÇİÇEK
2-Pınar USLU
3-Veysel ÖZKAN
4-Hamdi KANLIOĞLU
5-Dursun ÇETİN

ULAŞIM KOMİSYONU

1-Erdoğan ÇİÇEK
2-Cemal ŞENEL
3-Erbay KARA
4-Tacettin BULUT
5-Dursun ÇETİN

İMAR KOMİSYONU

1-Ramazan İrfan KILINÇ
2-Hasan BOYACI
3-Taner DOĞAN
4-Pınar USLU
5-Cesim ÇELİK

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1-Hasan BOYACI
2-Hamdi KANLIOĞLU
3-Cumhur YILMAZ
3-Öztürk BAĞCI
4-Özen KIZILIRMAK

BELEDİYE TAŞINMAZLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ KOMİSYONU

1-Sultan TUZLACI
2-Öztürk BAĞCI
3-Hamdi KANLIOĞLU
4-Veysel ÖZKAN
5-Hasan Ali KARAMAN

EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELER

1-Bülent ÇETİNKAYA(Asil)
2-İsmail BEDİR(Yedek)

MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ

1- Ramazan İrfan KILINÇ
2-Mehmet SOYDAN

ENCÜMEN ÜYELERİ

1-Hamdi KANLIOĞLU
2-Taner DOĞAN
3-Sultan TUZLACI

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1-Mehmet ÇITAK
2-Tacettin BULUT
3-Cemal ŞENEL
4-Sultan TUZLACI
5-Sait TATLI

ESNAF KOMİSYONU

1-Mehmet ÇITAK
2-Hamdi KANLIOĞLU
3-Ethem İNAL
4-Mustafa AKKAYA
5-Cevdet ÇAYIR

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

1-Ethem İNAL
2-Mehmet ÇITAK
3-Hasan BOYACI
4-Ramazan İrfan KILINÇ
5-İsmail BEDİR

SOSYAL YARDIM KOMİSYONU

1-Hamdi KANLIOĞLU
2-Gülören ERSOY ÖCAL
3-Öztürk BAĞCI
4-Hasan Ali KARAMAN

HUKUK KOMİSYONU

1-Ramazan İrfan KILINÇ
2-Veysel ÖZKAN
3-Cumhur YILMAZ
4-Mehmet ARICI
5-Cemal ŞENEL

KÜLTÜR TURİZM VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

1-Sultan TUZLACI
2-Erdoğan ÇİÇEK
3-Mustafa AKKAYA
4-Taceddin BULUT
5-Bora KOÇU