MECLİS KATİPLERİ
1-Taner DOĞAN(Asil)
2-Cem ARIKAN(Asil)
3-Mehmet TURU(Asil)
4-Ramadan GÜLER(Yedek)
5-Kamuran ALLI(Yedek)
6-Hatice YILDIRIM(Yedek)

EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ
1-Murat KAYA(Asil)
2-Cesim ÇELİK(Yedek)

MECLİS BAŞKAN VEKİLLERİ
1-Hüseyin ÜNAL
2-Fatih TAŞTAN

ENCÜMEN ÜYELERİ
1-Bengül TİCE
2-Ramadan GÜLER
3-Çeto ÇAMLIBEL

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
1-Ercan KAHYA
2-Taner DOĞAN
3-Cem ARIKAN
4-Adem KASACI
5-Mehmet TURU

ESNAF KOMİSYONU
1-Nedim GÜMÜŞKAYA
2-Hikmet DOĞAN
3-Göksel CEVİZ
4-Cihan DAĞLIER
5-İsmail BEDİR

İMAR KOMİSYONU
1-Murat KAYA
2-Kamuran ALLI
3-İsmail ATMACA
4-Selma KISA
5-Cesim ÇELİK

HUKUK KOMİSYONU
1-Bahar GÜRSUL
2-Ulaş ÖZDEMİR
3-Kadir YILDIZ
4-Hatice YILDIRIM
5-Emin TURAN

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1-Göksel CEVİZ
2-Nedim GÜMÜŞKAYA
3-Kadir YILDIZ
4-Akın DALGIÇ
5-Hatice YILDIRIM

KÜLTÜR TURİZM VE DIŞ İLİŞKİLER
KOMİSYONU
1-Hikmet DOĞAN
2-Göksel CEVİZ
3-Nedim GÜMÜŞKAYA
4-İsmail VATANSEVER
5-İsmail BEDİR

TARIM VE KOOPERATİF KOMİSYONU
1-Cem ARIKAN
2-Halit AKSU
3-Hülya UĞURLU
4-İsmail BEDİR
5-Cesim ÇELİK

KIYI EGE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ
1-Nedim GÜMÜŞKAYA(Asil)
2-Kemal SEVİNÇ(Asil)
3-Sait TATLI(Asil)
4-Taner DOĞAN(Yedek)
5-İsmail VATANSEVER (Yedek)

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ÜYELERİ
1-Kemal SEVİNÇ(Asil)
2-Ethem OK(Yedek)

DENETİM KOMİSYONU(05.01.2021)
1-Çeto ÇAMLIBEL
2-Halit AKSU
3-Göksel CEVİZ
4-Akın DALGIÇ
5-Hatice YILDIRIM

KADIN ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU
1-Bengül TİCE
2-Hülya UĞURLU
3-Kamuran ALLI
4-Hatice YILDIRIM
5-Selma KISA

KENT YENİLEME KOMİSYONU
1-Hülya UĞURLU
2-Ulaş ÖZDEMİR
3-Halit AKSU
4-Akın DALGIÇ
5-Emin TURAN

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
1-Barbaros Reşat TAŞER
2-Öner BAŞ
3-Göksel CEVİZ
4-Akın DALGIÇ
5-Adem KASACI

ULAŞIM KOMİSYONU
1-Hüseyin ÜNAL
2-İsmail ATMACA
3-Halit AKSU
4-İsmail VATANSEVER
5-Cihan DAĞLIER

BELEDİYE TAŞINMAZLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ KOMİSYONU
1-Halit AKSU
2-Hülya UĞURLU
3-Öner BAŞ
4-Sait TATLI
5-Ethem OK

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1-Murat KAYA
2-Taner DOĞAN
3-Kemal SEVİNÇ
4-Ethem OK
5-Mehmet TURU

Comments are closed.

Close Search Window