Haberler|

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Genç Bornova Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Altınok Futbol Kulübü yararına düzenlediği akşam yemeğine katıldı. Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte meşalelerle karşılanan Başkan İduğ, özelikle gençlerin spor yapması için tüm olanakları sağlamaya çalıştıklarını belirterek, spor için bir araya gelen herkesin çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Var gücümüzle çalışıyoruz

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, aday olduğu dönemde Genç Bornova Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yakup Demirel’in çocuklara sahip çıkıp spora yönlendirdiğini gördüğünü ve çok mutlu olduğunu söyledi. Başkan İduğ, “Çocuklarımızı uyuşturucudan uzaklaştıran, onlara spor yaptıran, onları geliştiren ağabeyler çok  kıymetli çok önemli. Bu konuda yerel yönetimlere düşen görev de spor olanakları sağlamak. Biz Çamdibi yarı olimpik kapalı yüzme havuzunu yaptık. Yusuf Tırpancı sahasının tribünlerinin üzerini kapattık. İlçemizdeki bütün sahaların zeminlerini yeniledik. Bornova’da geleceğin başarılı sporcularını yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. 

Başkan İduğ’a teşekkür 

Belediye bürokratları ve  muhtarların da katıldığı  yemekte Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Genç Bornova Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yakup Demirel ve Altınok Futbol Kulübü Başkanı Cihan Güzel ile sohbet edip çalışmalarında başarılar diledi. Yakup Demirel ve Cihan Güzel Başkan İduğ’a spora verdiği destekler için teşekkür etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Search Window