Haberler|

İzmir Bilumum Dökümcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurulu, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, İzmir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve Bornova’daki diğer oda başkanlarının katılımıyla yapıldı. Işıkkent’te bulunan Dökümcüler Sitesi’ndeki genel kurulda mevcut Başkan Muzaffer Üründü’nün önümüzdeki dönem için güven tazelerken Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’a esnafa olan desteği nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

Dökümcü esnafı ile kısa süre önce biraraya geldiklerini hatırlatan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Kendileri ile son derece uyumlu bir çalışma içindeyiz. İyi günde de kötü günde de birlikteyiz. Biz çözüm odaklı çalıyoruz. Temizlik konusunda sıkıntımız yok. Yollarla ilgili talepleri de asfalt üretim tesisimizin faaliyete geçmesiyle acilen karşılayacağız. Sorunlarınızın çözümü noktasında üzerimize düşen ne görev varsa her zaman olduğu gibi yapmaya hazırız. Yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi isterim” dedi.

Elektirikten akaryakıta ve hammaddeye pek çok kalemdeki fiyat artışlarının esnaf için büyük sıkıntı olduğunu ifade eden İzmir Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, “Esnaf olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Birbirimizi daha çok desteklemeye ihtiyacımız var. Bu anlamda Sayın Mustafa İduğ esnafın yoğun şekilde faaliyet gösterdiği ve çok sayıda odamızın bulunduğu Bornova’da her zaman yanımızda. Esnaf teşkilatı adına kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İzmir Bilumum Dökümcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Üründü ise Bornova Belediyesi’nin ilgili tüm birimlerinin kendileriyle yakından ilgilendiğini belirterek, “Başkanımız her zaman yanımızda. Ne zaman kendisini arasak ulaşıyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Search Window