Haberler|

Bornova Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifi üyesi kadınların el emeği ürünlerinin sergilendiği ‘Yeni Yıl Hediyelik Eşya Günleri’ düzenlenen özel etkinliklerle Bornova Büyükpark içinde başladı. Birbirinden renkli stantların yer aldığı organizasyonun ilk gününde Bornova Belediyesi dans eğitmenlerinin vals gösterisi büyük beğeni topladı. Her yıl düzenlenen ve el emeği ürünlerin yer aldığı ‘Yeni Yıl Hediyelik Eşya Günleri’nin ilgi gördüğünü ifade eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, tüm İzmirlileri yeni yıl hediyelerini almak için Büyükpark’a davet etti.

Kıyafetten oyuncağa, takıdan el yapımı ev yaşam ürünlerine yüzlerce seçeneğin sunulduğu ‘Yeni Yıl Hediyelik Eşya Günleri’ üç gün sürecek. Vatandaşlar, 30 Aralık Perşembe gününe kadar 12.00-18.00 saatleri arasında stantlardan alışveriş yapabilecek. Bornova Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifi üyesi kadınların el emeği ürünlerinin yer aldığı alanda alışveriş yapanlar kadın emeğinin değerlenmesine de katkıda bulunmuş olacak.

Özel hediyeler

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornovalılardan yeni yıl hediyelerini Yeni Yıl Hediyelik Eşya Günleri’nden almalarını isteyerek, “Büyükpark içinde düzenlediğimiz bu etkinlikte satılan ürünlerin hepsi birbirinden özel el emeği ürenler. Vatandaşlarımız, burada açtığımız stantlardan alacakları hediyelerle hem sevdiklerini özel hediyelerle mutlu edecek hem de kadınlarımızın üretim yapmasını desteklemiş olacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Search Window