Personel Girişi

Çamdibi Kadın Danışma Merkezi

Çamdibi Kadın Danışma Merkezi’nin temel amacı kadınlara yönelik her türden sosyal ve kültürel desteğin sağlanması ve onları hayatın her alanında desteklemektir.

Danışmanlık Hizmetleri:Başta şiddet olmak üzere kadınlara yönelik her türlü danışmanlık hizmeti verilmektedir. Gerektiğinde diğer kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği yapılmakta ve hukuki destek almak isteyen kadınlar yönlendirilmekte ve desteklenmektedirler.

Psikolojik Danışmanlık: Kadınların psikolojik sorunlarına yönelik uzman psikolog tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir. Randevu alınarak hizmet verilmektedir. (999 29 29)

Anne Eğitim Programı: Kadınlara yönelik 16 haftalık kapalı grup eğitim programı olarak sürdürülmektedir. Eğitim sonunda katılım belgesi verilmektedir.

Tiyatro, koro ve bağlama kursları yıl boyu devam etmektedir. Kursiyerler kazandıkları becerileri yıl içerisinde pek çok etkinlikte sergilemektedirler.

Konferans ve Seminerler:Yıl boyunca kadınlara yönelik pek çok konferans düzenlenmektedir. Özellikle kanserler ve korunma yolları, kadına yönelik şiddet ve kadın hakları, üreme sağlığı, doğum kontrol yöntemleri konularındaki seminerler büyük ilgi görmektedir.